Hakkımızda

Seyahat etmek kişiseldir. Seyahat etmek istediğiniz yerler, seyahatin uzunluğu, konaklama tercihleri, seyahat programınızda yapmak istediğiniz şeyler, bunların yoğunluğu ve hızı her kişi için farklıdır. Kendi programını kendisi belirlemek isteyen; uçağın, otelin, beraber seyahat edeceğiniz kişilerin belirsiz olduğu paket programlar istemeyen kişiler için en ideal seyahat, kişiye özel tatil programlarıdır.

PuraVida Escapes ekibi olarak sizleri dinleyip; isteklerinize ve bütçenize en uygun tatil programlarını tasarlıyoruz. Her bir kişi farklı olduğu için sizlere hazır programlar değil sıfırdan hazırlananmış programlar sunuyoruz. Hayallerinizdeki tatili sizlere yaşatmak için en ufak ayrıntıya dahi özen gösterip; tecrübemizin bize kazandırdığı destinasyona özel konuları dikkate alıyoruz. Size yalnızca tatilinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

Firmamız 1990 yılından beri Turizm sektöründe olup; 2007’den bu yana İstanbul’da seyahat hizmetleri sunmaktadır. Dünyanın dört bir tarafına kişilere ve gruplara iş ve tatil gezileri sunan bir firma olarak; gezilecek destinasyonlara ilişkin önemli bir bilgi ve tecrübe birikimimiz bulunmakta. ve dünyanın her yerinde denenmiş ve güvenirliği sabitlenmiş yerel hizmet sağlayıcıları ile size hayallerinizdeki tatili, uygun koşullarda ve ayrıcalıklı bir hizmetle birlikte sunuyoruz.

 

 

PuraVida Escapes olarak FARKIMIZ:

100% Kişiye Özel

Tatil programınızı sizin istekleriniz, zamanınıza, bütçenize göre sıfırdan tasarlıyoruz.

Uzmanlığımız

2007'den bu yana Patagonya'dan Maldivler'e, Bali'den Tanzanya'ya kadar dünyanın birçok yerine kişiye özel seyahat programları sunduk.  

Yerel Bağlarımız

Dünyanın her yerinde, denenmiş ve güvenirliğini ispat etmiş yerel hizmet sağlayıcılarımız bulunmakta.  

Ek Hizmetlerimiz

Online check-in'den millerinizin işlenmesine; siz tatildeyken dahi her zaman yanınızdayız. 


 

Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...