Selous Safari & Zanzibar

7 Gün | 3.000$
Darüsselam | Selous Game Reserve | Zanzibar

Safari denilince aklınıza çadırda rahatsız bir konaklama ve yorucu yolculuklar gelebilir. Selous'daki Lodge’unuza vardığınızda; Afrika savanasının ortasında size sunulan bu konaklama deneyimine hayran kalacaksınız. Beş Büyüklerin izini takip edeceğiniz Game Drive, Su aygırları ve timsahları yakınen göreceğiniz Boat Safari ile ceylanların ve maymunların çok yakınına gidebileceğiniz ve Afrika’nın doğasını rehberiniz eşliğinde yakınen tanıyacağınız Walking Safari ile; tam bir safari deneyimi yaşayacaksınız. Ardından dinlenmek için Zanzibar sizleri bekliyor olacak.

 

Konaklama – 7 Gece:

Darüsselam, 1 gece

Selous, 3 gece

Zanzibar, 3 gece

 

Program – 7 Gün:

1. Gün: İstanbul – Darüsselam- Selous

İstanbul – Darüsselam uçuşunuzun ardından havalimanında karşılanma. Kısa bir dinlenme için Darüsselam’daki otelinize transfer. Sabah kahvaltınızın ardından havalimanına transfer ve Selous Game Reserve’e uçuş. Konaklayacağınız lodge’a transfer. Ardından dinlenme ve safari.  

2. Gün: Selous 

Sabah kahvaltının ardından tüm gün safari imkanı. Game Drive, Boat Safari veya Walking Safari. Muhteşem bir macera sizleri bekliyor.

3. Gün: Selous 

Sabah kahvaltının ardından tüm gün safari imkanı. Game Drive, Boat Safari veya Walking Safari. Muhteşem bir macera sizleri bekliyor.

4. Gün: Selous - Zanzibar

Sabah kahvaltının ardından Zanzibar uçuşunuz için transfer. Baharat adası olarak bilinen bu adada safarinin yorgunluğunu atabileceksiniz.  

5. Gün: Zanzibar

Bugün otelinizden ayrılıp; UNESCO Dünya Mirasları içerisinde yer alan Stone Town’u ziyaret edebilirsiniz. Sonrasında telinize dönüp egzotik tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

6. Gün: Zanzibar

Adanın ünlü baharat bahçelerini gezebilirsiniz. Veya yakınlardaki Prison Island’a gidip bu adanın tarihteki yerini keşfedebilirsiniz.

7. Gün: Zanzibar- İstanbul

Zanzibar Havalimanı’na transfer ve İstanbul’a dönüş.

 

Pura Vida!

Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere. 

Ekli Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız: Selous_Safari__Zanzibar.pdf
REZERVASYON YAP
Bay
Bayan
(*)
(*)
(*)
Bizden Haber Bülteni Almak İster Misiniz?
Evet

BENZER SEYAHATLER

Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...