PVescapes

Tatilinizi tam anlamıyla özel ve ayrıcalıklı hizmetler ile gerçekleştirmek istiyorsanız size sunacağımız özel villa ve özel yat kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. En yakınımızdaki Yunan Adaları’nda villa kiralamadan Maldivler’de size özel bir adada konaklamaya kadar hayalinizdeki tatili size sunuyoruz. Özel helikopterinizle havalimanından villanıza transfer edileceğiniz; villada size özel aşçınızın ve servis elemanlarının bulunduğu, kişisel seyahat asistanınızın tatiliniz boyunca size eşlik edeceği bir tatil. Siz isteyin yeter.

Lüks Yatlar

Dalmaçya kıyalarını özel yatınızla gezip sosyetik Hvar’ın hareketli gece hayatını görmek; Karayipler’de yatınızla birbirinden özel adaları gezmek veya Maldivler’de resifler arası gezinmek. Hayalinizdeki tatili, kendi keyfinizce yaşayın.

Lüks Villalar

Otellerde başka misafirlerle bir arada olmak istemeyen ve kendine özel bir yerde ayrıcalıklı hizmet almak isteyenler için önerimiz. Transferinizden villadaki aşçınıza, servis elemanlarına, şoförünüze ve rehberinize kadar her şey istediğiniz şekilde planlanıp konforlu bir tatil geçirmeniz için sizlere sunulacak.

Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...