MÜŞTERİ YORUMLARIYORUM EKLEFarklı gezi programlarımız için müşterilerimizin yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

(*)
(*)
Can Öksün
MALDİVLER - Ocak 2023
Maldivler tatilimiz için Puravida'dan destek aldık ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Planlama aşamasında bizimle uzun uzun konuşarak tam olarak beklentilerimizi anladılar ve buna göre alternatifler sundular. Otel seçiminden uçuş planlamasına, destinasyona varıştan İstanbul'a dönüşümüze kadar her aşamada kusursuz destek oldular. Özenli ve profesyonel çalışmaları için Puravida'ya teşekkür ediyor, başka tatiller için yeniden görüşmeyi dört gözle bekliyorum.
Serdar Unver
Yönetici
FAS - Ekim 2022
Daha önce herhangi bir gezi programıyla seyahat etmemiştik ve açıkçası ne kadar güzel bir deneyim olabileceğini hiç düşünmemiştik. Biz partnerimle Fas seyahati yaptık. Havalimanından karşılanmaktan, turumuza kadar gerçekten her şey özenle düşünülmüş, hazırlanmış.
Gitmeden önce biraz endişelerimiz vardı. Daha ilk günden gerçekten endişelerimizin hepsini unuttuk.
Puravida ekibi daha ilk günden tüm sorularımızı cevapladı, isteklerimizi karşıladı. 4 veya 5 kere tatil tarihlerimizde değişiklik olması gerekti, ve bu değişiklikler sırasında bize en ufak bir stres yaşatmadılar.
Bundan sonra Puravida ile kesinlikle başka seyahatlerde planlamayı düşünüyoruz. Puravida ekibine tekrar çok teşekkürler.
Gizem Apak
Product Manager
BALİ - Ekim 2022
Balayı programımız için Puravida'ya güvendik, iyi ki de öyle yapmışız. Her türlü soru, talep ve ricaya inanılmaz olumlu yaklaşarak bizi sonsuz mutlu ettiler. Puravida ekibine çok çok teşekkürler; daha balayına çıkmadan tüm planlama aşamasında bize balayı heyecanını yaşattılar. Bundan sonra uzak destinasyon tatilleri için başka kimselere güvenmem :) Bu kadar içten ve samimi bir ekiple tanıştığımız için çok şanslıyız. Bali'ye gittiğimizde bile orada bizimle ilgilenecek ekipten biri vardı. İyi ki varsın Puravida, her türlü güzel sözü hak ediyorsun!
Gamze - Cihan
Osstem implant
MALDİVLER - Eylül 2022
Balayı tatilimiz için puravida aracılığıyla Maldivler Adaaran'da rüya gibi bir tatil geçirdik. Malé'ye varıp uçaktan indiğimiz andan geri Male'den döneceğimiz güne kadar her türlü anımız ve ihtiyacımız en ince ayrıntısına kadar planlanmıştı. Çok güler yüzlü bir bey tarafından karşılandığımız an itibariyle bizim için rüya başlamıştı bu süreçte. Bizimle sonuna kadar ilgilenen, her türlü soruma ve tedirginliğime tüm sıcakkanlılığı ve sabrıyla detaylı bir şekilde yanıt vererek bize bu süreci en özel bir şekilde sunan puravida ekibine çok teşekkür ederiz. İyiki en önemli tatilimizi puravida ya emanet etmişiz.
Naz Nalçakan
International Banking marketing specialist
MALDİVLER - Eylül 2022
Asla bitmesini istemediğimiz ve hiç geri dönmek istemediğimiz bir tatildi. Öncelikle ilk havaalanında kendimizi çok boş hissettik çünkü ilk defa hiçbir ayarlama yapmadan bir tatile gidiyorduk ama bizim için bütün her şey kusursuz bir şekilde ayarlanmıştı. Maldivler’e gelince doğası gerçekten müthiş. Sadece deniz tatili 5 gün sıkılır mıyız diye düşünürken 5 gün asla yetmedi ve nasıl geçtiğini hiç anlayamadık. 10 günümüz olsa 10 günde yetmezmiş gibi… Ayrıca balayı için ayarlanan minik sürprizler de çok güzeldi, her şey için çok teşekkür ederiz.
Alper - Merve Yalman
Control Systems Engineer & Employer Branding Specialist
MALDİVLER - Temmuz 2022
Maldivler balayı tatilimiz için Puravida'yı seçtik. Meeru Island'da harika bir tatil geçirdik. Ada, otel, okyanus, yemekler, çalışanlar, adadaki etkinlikler her şey gerçekten harikaydı. Rezervasyoniar, ödemeler, gideceğimiz yerle ilgili ihtiyacımız olan bilgiler konusunda ve her aşamada bizimle çok düzgün bir şekilde ilgilenildi. Sonrasında otelde geçirdiğimiz süre boyunca da en ufak bir problem yaşamadık ve kafamız çok rahat bir şekilde rüya gibi bir tatil yaptık. Her aşamada bizi gereken şekilde bilgilendirdiği ve hiçbir açık nokta bırakmadığı için Puravida'ya çok çok teşekkür ediyoruz. Yine benzer tatil planlamalarımızda hiç şüphesiz Puravida 'yı tercih edeceğiz.
Sena&Dursun ÇEVİK
Bankacı-sağlık turizm
MALDİVLER - Temmuz 2022
Balayı için Puravida aracılığı ile Maldivler'e gitmeye karar verdik. Dil, yemekler, yol vs. kafamızda birçok soru işareti vardı fakat her konuda detaylıca bilgilendirildik ve gittiğimizde de her konuda 7/24 yardımcı oldular. Otelimiz Varu by Atmosphere'de çalışanlar çok güler yüzlü, yemekleri çeşitliydi. Gittiğimizde Kurban bayramıydı ve otelin mutfak şefi bizim için baklava yaptı. Bu bile bizi çok özel hissettirdi. Doğası, havası, kumu, suyu mükemmeldi. İyi ki gördük dediğimiz bir yer oldu. Unutulmaz bir balayı geçirdik. Mükemmel bir balayı geçirmiş olmamıza vesile olan Puravida'ya çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşeceğiz ♥️
Güzem&Okan Ertem
MALDİVLER - Nisan 2021
Seyşeller balayı tatilimizden çok memnun kalıp Maldivler tatilimizi de Puravida ile organize ettik. Iru Fushi'de 5 gün kaldık. Doğası mükemmel, adanın etrafını bir tür dalgakıran ile çevirmişler, kıyı şeridinin zeminini de kumlamışlar. Bu da 100-150m çapında bir havuz oluşturmuş adanın etrafına. Butler Hizmeti sistemi çok iyi çalışıyor. Resepsiyon ile iletişime geçmenize gerek kalmıyor. Kokteyller ve yemekler nefis. Havalimanı gidiş ve geliş de çok rahattı. Kısacası çok memnun kaldık. Teşekkürler Puravida!
Duygu & Samet Büyükpoyraz
Pazarlama Yöneticisi
MALDİVLER - Nisan 2021
Puravida sayesinde harika bir balayı geçirdik. Özellikle pandemi dönemindeki bu yurt dışı seyahatimizde bize çok destek oldular. Maldivlerin en güzel zamanında harika bir tatil ve bir sürü aktivite deneyimledik. Her şey için çok teşekkür ederiz :)
YASİN DEMİR
MALDİVLER - Temmuz 2021
Maldivlerde Balayımızı Puravida ile gerçekleştirdik. Tek Kelime ile Kusursuz ve Mükemmeldi. Puravida'ya her an yanımızdaymışçasına gösterdiği İlgi İçin Ayrıca Teşekkür Ederiz :)
Fatma Nur & Burak AL
MALDIVLER - Temmuz 2019
Internet üzerinden tesadüfen karşılaştığımız puravida sayesinde balayımızı hiç yorulmadan rüya gibi geçirdik. Maldivler oblu sangeli ve puravida bizim için çok doğru bir tercih oldu. Tabi bu süreçte herşeyimizle ilgilenen ve destek olan Selma Hanım'a ayrıca çok teşekkür ederiz. Puravida herkese hiç kuşkusuz tavsiyemizdir..
Mustafa Ahmet ÇELİK
Superonline/adana sorumlusu
MALDİVLER - Temmuz 2019 Balayı için mavdivler'e bakınıyordum. Puravida şirketini internetten buldum. Aradığımda selma hanım”ın samimiyetine güvenerek tavsiyelerine kulak verdim. Uçak,transfer ve otel konularında detaylı şekilde açıklamarından sonra thulhagari adasını seçtik. İlk günden son güne müthiş bir misafirperverlik gösterdiler bize. Düğün hazırlık süreci,telaşı ve yorgunluğunu eğlenerek,dinlenerek o müthiş su ve beyaz kumun üzerinde attık. Bize birçok konuda yardımcı olan puravida ailesine teşekkürler..
Cagri Arslan
Robotik Mühendisi
BALI - Haziran 2019
Genel manada tur şirketlerine karşı mesafeli olsak da tavsiye üzerine eşimle beraber Bali seyahatimiz için iyi ki Puravida’yı seçtik diyebilirim. Havaalanı transferine bindiğimiz andan itibaren kafamızdaki tedirginliklerin gidip dünyanın hiç bilmediğimiz bir noktasında dahi rahatça tatil yapabilme fırsatını gayet makul fiyatlarla sunan bir firma. Yapmamız gereken tek şey adada hangi bölgede hangi otelde kalmak istediğimizi belirtmekti. Selma Hanım’a her türlü isteğimiz karşısındaki yardımları için tekrar teşekkür ederiz.
GÜNEŞ-IRMAK ERVERDİ
Paşabahçe - Sales Manager
SEYŞELLER - Haziran 2019
Farklı tur şirketleri ve online platformlar üzerinden planlama yapmak üzereyken Puravida ile tanıştık. Bize en uygun çözümleri en doğru fiyatla ve esneklikle sağladıkları için Puravida ile ilerlemeye karar verdik, çok da memnun kaldık. Puravida ekibi bizimle çok güzel ilgilendi ve samimi bir iletişim kurdu. Herşey bahsettikleri gibiydi. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Nur & Burak Serbest
Producer & Director
MEKSİKA - Ocak 2019
Puravida'nın tavsiyeleri ile aklımızdaki bir çok destinasyon arasından Meksika Cancun ve Tulum'u seçerek mükemmel bir balayı geçirdik. Puravida ekibinin süper organizasyonlarıyla herşey tam vaktinde ve sorunsuz gerçekleşti. Özellikle Tulum hem sonsuz beyaz kumlu plajı hem yemekleri hem eğlencesi hem de tarihi ile bizi çok tatmin etti. Eğlence,tarih ve lezzeti bir arada arayanlara kesinlikle tavsiyemizdir. Viva Meksika! Muchos Gracias Puravida!
Naz Acar Çolakoğlu-Emre Çolakoğlu
Jr. Brand Manager & Sr. Frontend Developer
MALDİVLER - Ağustos 2018
Ağustos 2018 tarihinde balayı tatili için Purivida ile Maldivlere gittik. Çok memnun kaldık. Düğün öncesi koşuşturmacasında Balayı için hiç yorulmadan son derece güzel bir tatil yaptık. Purivida bizim için herşeyi kolaylaştırdı. Sadece balayı değil bundan sonraki planlayacağım tatiller için tercih edeceğim. Çok teşekkür ederiz.
Şencan & Ünal Gürsoy
İŞLETME & YAT TASARIMI
PHUKET - Kasım 2018
Öncelikle, hayatımızdaki en güzel ve en özel tatil oldu. Balayımızı planlarken hem maddi olarak uygun olmasını hem de çok özel, farklı bir tatil olmasını istemiştik. Bu yüzden isteklerimize en uygun yer olarak Phuket önerildi. Sonrasında tüm taleplerimiz, isteklerimiz, endişelerimiz karşısında aradığımız, yazıştığımız; her gün bıkmadan yorulmadan yeni teklifler hazırlayarak isteklerimize en uygun seçeneklerin bizlere sunulduğu bir hizmet aldık. Bizim Phuket’i tercih etme sebebimiz, hem dinlence olarak çeşitli olanaklara sahip olması hem doğasının otantik olması ve eğlencenin sınırsız olmasıydı. Bangla Road caddesi, James Bond adası, Phi Phi Island, Oriantale Spa, enfes kajuların tadı, junceylon, illuzon club.. Herşey harikaydı. Anlat anlat bitmez :) Phuket’e gidince yemek konusunda endişeleri olanlar varsa bunu rahatlıkla aşabilir. Her çeşit yemeğe ulaşabilirsiniz. Biz zayıflarız diye düşünürken, kilo alarak döndük :) (Türkish Kebab ve Türk meyhanesi bile var) :)
Her şeyden çok memnun olarak sonlandırdık balayımızı. Her şey için teşekkür ederiz. Bize verdiğiniz güven ve özenle olan ilgilerinize çok teşekkür ederiz. Yurtdışı seyahatlerimizin tek adresi sizsiniz. Başka bir rotada görüşmek üzere :)
Ece - Barış YILDIRIM
Yazılım Geliştirme Uzmanı
BALİ & SİNGAPUR - Ağustos 2018
Mart 2018'de internetten araştırarak Puravida ile tanıştık. Balayı tatilimiz içn yaklaşık 6-7 firma ile görüşmemize rağmen isteklerimize hızlı ve anlayışlı cevap veren Selma Hn ve Puravida ekibi ile çalışmaya karar verdik. Özellikle balayımız için seçtiğimiz Bali lokasyonunda otel seçimleri konusunda istediğimiz revizede orta yolu bulma konusunda çaba sarfettiler. Bunun yanında Bali'de çalıştıkları firma temsilcisi olan Citra Bey tatilimiz boyunca hiçbir yardım talebimizi geri çevirmeden son derece yardımcı oldu. Ufak tefek aksaklıklar elbette yaşadık fakat bunlar da hızlı biçimde çözüm buldu. Eğer siz de bizim gibi fiyat/değer oranı yüksek bir balayı geçirmek istiyorsanız Puravida'yı kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Tuğçe Kubalas Yıldırım
Bloomberg HT-Editör
MALDİVLER - Eylül 2018
Arkadaş tavsiyesi ile Puravida ile tanıştık ve hiç pişman olmadık. Balayı için tercih ettiğimiz Maldivler tatili öncesi ve sonrası bizimle çok ilgilendiler ve müthiş bir keyifle seyahatimizi tamamladık. Her bütçeye özel, titiz çalışmalarıyla da mükemmeller. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Burak Karakuş
Mobifin / Direktör
MALDİVLER - Ağustos 2018
Puravida'dan Selma Aydın hanımın tavsiyesi ile gittiğimiz Maldivler Kuramathi Otel bize gerçekten eşsiz bir balayı sundu. Harika deniz üstü odaları, keyifli barları ve güler yüzlü personeli ile çok memnun kaldık. Teşekkürler Puravida, teşekkürler Selma Aydın ve teşekkürler Kuramathi.
Fulden Tezer-Zafer Yılmaz
Avukat
TAYLAND&KAMBOÇYA - Ağustos, 2018
Ağustos ayında gerçekleştirdiğimiz balayımız için tercih ettiğimiz Puravida'dan çok ama çok memnun kaldık. Nasıl bir balayı istediğimizi kendilerine tarif ettik ve bize isteğimize paralel şekilde detaylı teklifler hazırladılar. Hareketli ve bol gezmeli, biraz da başlangıcında dinlenmeli bir tatil olmasını istediğimizden Koh Samui ile başlayan tatilimiz, Bangkok ve Siem Reap ile devam etti. Puravida sayesinde ara uçuşlarımız dahil tüm uçuşlarımız, otel rezervasyonlarımız ve otel transferlerimiz kolaylıkla sağlandı. İlk iki rotamızda özel tur almayıp kendimiz gezmeyi tercih ettiysek de Siem Reap'ta tapınak gezisi için Puravida tarafından ayarlanan özel tur rehberinden de gerçekten çok memnun kaldık. Tüm bunların yanında kaldığımız oteller de isteklerimizi tamamen karşılıyordu. Özellikle çok rotalı ve uzak destinasyonları tercih edeceğimiz tüm tatillerimizde programımızı artık Puravida ile şekillendireceğimiz kesin:)
Elif Ece Ergül
ERKAN AVUKATLIK BÜROSU
MAURITIUS - Temmuz 2018
Her şeyiyle unutulmaz bir balayı geçirdiğimiz Mauritius'tan döndüğümüzde, adeta bir rüyadan uyanmış hissine kapıldık. Geride bıraktığımız tüm anılar, bir daha unutulmamak üzere zihinlerimize kazındı. Bu güzel rotayı bulmamıza vesile olan ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Puravida ekibine sonsuz teşekkürler !
GÖKHAN ÖZTÜRK
MEFA ELEKTRİK, GENEL MÜDÜR
BALİ - Temmuz 2018
Puravida escapes şirketi ile balayıma gittiğim icin gerçekten çok memnun kaldım. Bu güne kadarki en iyi Turizm firması diyebilirim; en azından kendim için. Gerek ilgi ve alakaları, gerek güler yüzlü ve samimiyetli olmaları her zaman daim olmuştur. Her zaman nereye gidersem ilk geleceğim adrestir. Çok güzel, tam istediğimiz gibi balayı geçirdik sayenizde. Çok teşekkürler. Görüşmek dileği ile.
Orhun Aksoy
Makina Mühendisi
MALDİVLER - Haziran 2018
Çok tesadüfi bir şekilde Puravida ailesi ile tanıştık. Biz onlara kafamızdakileri anlattık, onlar da bize ilgi ve alaka ile alternatifleri sundular. Yeni evlenenler için belki de en büyük sorunsallardan biri olan balayını unutulmayacak bir biçimde ve keyifle geçirmemiz adına yardımları için Selma Hanım özelinde Puravida ailesine en içten teşekkürlerimizi sunarız. Bunlara ilave olarak Maldivler'i ve Olhuveli'yi kesinlikle gitmeyi düşünenlere tavsiye ederim. Kültür ve damak tadı itibari ile yemeklerde problem yaşayabilirler fakat tesis, çalışanlar ve doğal güzellikler itibari ile yeryüzündeki cenneti yaşamaya hazır olsunlar.
FAKI AKIN
Genel Cerrah
MALDİVLER - Temmuz 2017
Geçtiğimiz yaz balayına gitmiştik. Puravidanın ön bilgilendirmesi çok detaylıydı ve gezi öncesi kafamızda hiçbir soru işareti kalmamıştı. Seyahat esnasında da herşey zaten dört dörtlük organize edilmiş bir şekilde, deyim yerindeyse okuma yazma bilmeyen bir kişi bile yolunu şaşıramaz. Biz Temmuz ayında balayı içim Constance Moofushiyi tercih ettik. Çok hoş ama nemli bir hava var, gece gündüz dereceler aynı idi.. gerçekten rüya gibi bir tatil, hem olanaklar, hem hizmet anlayışı, hem yemek ve içecek çeşitleri harikaydı. Farklı tat baharat ve dünya mutfağını sevenler çok beğenecek. Şarapseverler için oldukça geniş ve kaliteli bir seçenek sunulmuş. Deniz konusunda ise balıksız bir deniz beklemeyin, tam aksine hayatımda görmediğim deniz türlüleriyle karşılaştım, sırf varlığından bile korkuyorsanız Maldivler zaten uygun değil ama yüzmek isterseniz de bir tehlikeyle karşılaşmıyorsunuz, alışıyorsunuz zaten 1-2 gün içinde. Mevsim olarak: yağmurlu aralıklar var ama yarım saatte gelip geçiyor. Uzun lafın kısası: kesinlikle tavsiye edebileceğim bir gezi.. hayatımdaki en anlamlı en güzel tatildi bizim için.
Cihat Aksoy
MEB/Öğretmen
MALDİVLER - Ağustos 2017
Balayı tatilimiz için Puravida Escapes rehberliğinde Maldivler de bulunan Meeru Island Resort Maldives’e gittik. Seyahatimiz öncesi ve sonrası tüm işlemlerimizle ilgilenen ve mükemmel bir tatil geçirmemizi sağlayan Selma Hanım'a teşekkür ediyor ve sonraki tatil planlarımızda da yardımlarını umuyoruz. Herşey için çok teşekkür ederiz.
Ibrahim Gunaydin
Nielsen,Operations Manager
MALDİVLER - Aralık 2017
Beklentimizi ve istedikerimizi dinleyip en dogru balayi noktasini bulmamiza yardimci olduugu icin Puravida'ya cok tesekkur ediyoruz. Cok guzel ve unutulmaz bir deneyim yasadik:)
Tuğba Recep Bayar
Moralı Hukuk Bürosu
MALDİVLER - Aralık 2017
Maldivler’de balayı hayalimizi gerçekleştirmemiz için fikirlerinizle aydınlattığınız için çok teşekkürler Harika bir tatildi 4 gün 4 gece olarak düzenledik turu düğün sonrası bize tüm yorgunluktan arındırdı 1 ay gibi geldi
Deniz Kurtuluş
Çağdaş Medikal / Satış Müdürü
MALDİVLER - Ekim 2017
Balayı için, düğün sonrası dinlenmek için Maldivleri seçtik. İyi ki seçmişiz, hem dinlenme hemde deniz altı bize çok huzur verdi. Oteldeki çalışanlar inanılmaz güler yüzlü ve ilgililerdi. Yemek açısından menü zengindi fakat bizim yediklerimiz kısıtlı idi :) Yemekleri damak tadımıza pek uymadı, baharatlardan dolayı. Daha çok barbekü, makarna, noodle gibi klasik şeyler yemeyi tercih ettik.
Organizasyon içinde Selma Hanım'a içten sevgilerimi sunuyorum. Herşey mükkemmeldi.
Ezgi Şenyurt Doğu
Ezgi’s Smile House / Diş Hekimi
BALİ & SİNGAPUR - Ekim 2017
Bali ve Singapur’da müthiş bir balayı geçirdik sayenizde.Oteller inanılmaz güzeldi.Herşey özenle seçilmiş, hazırlanmıştı. Bali’deki rehberimiz Citra ailemizden biri gibi oldu. Ayrılırken duygusal anlar yaşadığımız doğrudur:)
Herşey için çok teşekkürler.
Herkese tavsiye ederiz, süper bir ekip, sorunsuz bir tatil için macera aramaya gerek yok;) Doğru yerdesiniz.
GÜZEM YILMAZ
BloombergHT/ Anchor
SEYŞELLER - Eylül 2017
Seyşeller egzotik tatilin tanımı :) Hem havuz gibi muhteşem denizi ve sıcak iklimi hem de rüya gibi doğası ile tatilden beklediğimiz herşeyi verdi. Ama tatili asıl güzel yapan otel tercihinde, transferlerde ve en önemlisi adada otele kapanmadan yapılacak yürüyüşler, keşifler, dalışlar, diğer küçük adalara ziyaretler gibi etkinlikleri bize organize eden PURAVIDA ailesi :) Sabırla ve ilgiyle kişiye özel bu butik hizmeti sundukları için çok teşekkür ediyorum bütün ekibe!
Gizem & Görkem Gökkaya
HIRVATİSTAN - Ağustos 2017
Balayı tatilimiz için seçmiş olduğumuz Dubrovnik & Hvar tatilinden çok memnun kaldık. Hem tarihi hem de eğlence ve deniz bir arada olsun istiyorduk tercihimizi dogru bir sekilde yonlendirdiler.Otellerimiz çok guzeldi önerdikleri mekanlar ve gezilecek yerler en populerleriydi , bu kadar ilgi ve destek için sonsuz teşekkürler
Bir dahaki yurt dışı gezimizde puravida tekrar tercihimiz olacaktır :)
Sevgiler..
Yiğit Karataş
Migros Ticaret A.Ş./ Yönetici
PHUKET - Nisan 2017
Balayı tatilimiz için Phuket'i tercih etmemizin en büyük sebebi hem dinlence olarak çeşitli olanaklara sahip olması (sakin plaj&deniz, masaj &spa gibi), hem de doğasının bir o kadar otantik ve güzel olmasıydı. Yemekler konusunda uyarılan, ön yargılı olanlar varsa bunu rahatlıkla kırabilirler. Her çeşit yemeğe ulaşabilirsiniz (McDonalds bile var).

Biz Andaman White Beach Resort'ta kaldık; oldukça güzel geçti. Odamız beachfront pool villa idi, önünde havuzu ve 2 adım ötesindeki plajı ile bizi etkilemeye yetti. Otelin konumu cazibe merkezlerine biraz uzak olmasına rağmen, eğer aracınız varsa gitmek istediğiniz her yere max 1 saatte ulaşabilirsiniz.
Mustafa Ahmet ÇELİK
Superonline/adana sorumlusu
MALDİVLER - Temmuz 2019 Balayı için mavdivler'e bakınıyordum. Puravida şirketini internetten buldum. Aradığımda selma hanım”ın samimiyetine güvenerek tavsiyelerine kulak verdim. Uçak,transfer ve otel konularında detaylı şekilde açıklamarından sonra thulhagari adasını seçtik. İlk günden son güne müthiş bir misafirperverlik gösterdiler bize. Düğün hazırlık süreci,telaşı ve yorgunluğunu eğlenerek,dinlenerek o müthiş su ve beyaz kumun üzerinde attık. Bize birçok konuda yardımcı olan puravida ailesine teşekkürler..
Ebru Güvenir
Equity Sales / TEB Investment
ZANZİBAR - Eylül 2016
Tatilimiz çok güzel geçti, teşekkürler yardımlarınız için. Otelin konumu, odalar, yemekler gayet güzeldi. Bana hayat tecrübesi katan bir tatil oldu. Vermiş olduğunuz detaylı bilgiler sayesinde birçok konu hakkında bilgili gittiğimiz için olumsuz bir sürprizle karşılaşmadık.
Eminim ilerde yine yardımlarınıza başvuracağız. Bir sonraki tatilimizde görüşmek dileğiyle..
Barış Baydar
Senior Assosiate / QInvest
BALİ & SİNGAPUR - Temmuz 2016
Gayet güzel ve keyifli bir tatildi. Bali’deki tour guide'ımız Sueta’yı çok sevdik. Bahsettiğiniz gibi Ubud’daki odamız şahaneydi. Diğer oteller de güzeldi. Transferler de zamanlama ve kişilerin profesyonel duruşları açısından çok başarılıydı. Tatilde hiçbir şekilde başımızı ağrıtan bir durum olmadı. Oldukça yardımcı oldu tüm ekip. Tekrar teşekkürler..
Pelin Özbek
Khan Arms / Promotion & Direct Marketing
BLED GÖLÜ - Şubat 2016
Düğün sonrasında dinlenme arzumuz üzerine sunduğunuz muhteşem Bled gölündeki balayımızın organizasyonu için çok teşekkür ederiz. Romantik otel öneriniz ve kalede ayarlanan muhteşem yemekte unutulmayan anılarım arasında baş sıralarda yer almakta. Kartpostallık göl manzarasında kendi çektiğimiz fotoğraflarla sayenizde albümüm içinde en hoş fotoğraflardan biri olarak yer alıyor. tekrar tüm balayı organizasyonu için çok teşekkür ederiz.
Neşe Özmen
Yönetici / Akyatırım
ARJANTİN & PATAGONYA - Ocak 2016
Baştan sona 4 ay içine sığdırmaya çalıştığımız bir nişan-düğün koşturmacası içinde, balayımız için farklı birşey yapmaya, Arjantin’e gitmeye karar vermiştik. Fakat planlama için ayırabileceğimiz hiç vaktimiz yoktu. Başarabilir miyiz acaba derken imdadımıza yetiştiğiniz, dünyanın diğer bir ucunda, Buenos Aires’in en güzel bölgesinde, çok güzel bir otelde şampanyalar ile karşılanmamızı sağladığınız, Buenos Aires’teki rüya gibi bir haftanın üzerine hayatımızın tecrübesi olan Patagonya seyahatimizin tüm detaylarını ayarlayıp, buzullarda yürümekten dünyanın en iyi rotasında trekking yapmaya kadar bize unutulmayacak deneyimler sağlayıp, kusursuz bir balayı yaşattığınız için çok teşekkür ederiz! Ömür boyu mutlulukta hatırlayacağımız o iki haftanın mimarları sizsiniz!
Fatma Nur & Burak AL
MALDIVLER - Temmuz 2019
Internet üzerinden tesadüfen karşılaştığımız puravida sayesinde balayımızı hiç yorulmadan rüya gibi geçirdik. Maldivler oblu sangeli ve puravida bizim için çok doğru bir tercih oldu. Tabi bu süreçte herşeyimizle ilgilenen ve destek olan Selma Hanım'a ayrıca çok teşekkür ederiz. Puravida herkese hiç kuşkusuz tavsiyemizdir..
Gamze Dönmez
İŞMER / Müdür
FAS - Nisan 2017
Tatilimiz muhteşem geçti ve unutulmayacak aile anılarıyla geri döndük. Gerçekten çok memnun kaldık. Bize özel araç ve şoför çok iyi oldu. Şoförümüz Othman’a göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka nedeniyle teşekkürlerimizi iletiyoruz. Oteller de oldukça konforluydu. Essaura’da okyanus kıyısı muhteşemdi. Bir sonraki tatil için sabırsızlanıyoruz.
Size de çok teşekkür ederiz, uçak check-in lerimize kadar düşünüp bize rahat bir tatil geçirttiğiniz için.
Dilek Dal
GEMALTO / Sales Manager
BALİ & LOMBOK - Temmuz 2013
Düğünümüz Haziran sonuna geldiği için iklim açısından en uygun yerler arasından Bali-Lombok’u seçtik. Bali tatilimiz boyunca bize eşlik eden rehberimizin Türkçe konuşması çok hoş bir sürprizdi. Bali’nin doğal ve kültürel bölgelerini kendi dilimizde gezmek çok keyifliydi. Lombok’taki otel seçimi muhteşemdi, 10 kişilik butik olmasının yanı sıra, kahvaltı için sabah belli bir saat olmaması gerçekten tatilde olduğumuz hissini sağladı. Balayı tatilimizi organize ettiğiniz için çok teşekkür ederiz ve umarım tekrardan sizin organize ettiğiniz bir tatile çıkarız.
Endam Çakan
L'Oreal / Marketing Executive
SEYŞELLER - Temmuz 2017
Balayını planlarken hem maddi olarak uygun olmasını hem de çok özel bir tatil olmasını istedik. PURAVIDA isteklerimize en uygun yer olarak Seyşeller'i önerdi ve sonrasında tüm taleplerimiz karşısında bıkmadan yılmadan yeni teklifler hazırlayarak isteklerimize en uygun tatili bizlere sundu. Hem konakladığımız oteller, hem otellerin yeri, odaların konumu ve verilen hizmet o kadar güzeldi ki her şeyden çok memnun kaldık. Ayrıca Seyşeller’de transferler o kadar iyiydi ki hiçbir zaman “acaba inince ne yapacağız” diye düşünmedik. Her şeyden çok memnun olarak sonlandırdık balayını. Her şey için teşekkür ederiz.
Serdar Sadıkoğlu
Simit Sarayı / İşletmeci
DUBAİ - Temmuz 2017
Tatil arayışımızda kafamızın karışık olduğu, ümitsizliğe kapıldığımız zamanda bize sonuna kadar bıkmadan usanmadan onca yer araştırıp yardımcı oldunuz. Ve sonunda istediğimiz gibi tatilimizi yapabileceğimiz bir yer bulduk. Samimiyet, ilgi alaka için çok teşekkür ederiz.. Bir sonraki tatil maceramızda yine ilk olarak sizinle iletişime geçeceğimiz aşikar
Ozan Önder
TURKCELL / Senior Product Manager
BALİ - Nisan 2018
Her şey çok güzeldi, tüm ekibe çook teşekkür ederiz. İlk tanıştığımız günden itibaren sabırla, müthiş yardımcı oldunuz. Bundan sonraki seyahatlerimizde de PuraVida ile çalışmak isteriz.
Nisa Kara
BALİ - Eylül 2018
Hayatımızdaki en güzel ve en özel tatil oldu. Başta çok tedirginliğimiz vardı bu tatili alana kadar fakat puravida ile tanışana kadarmış bu endişelerimiz. Bize verdikleri güven ve özenle olan ilgilerine çok teşekkür ederiz. Bali gerçekten mükemmel bir ada; güler yüzlü çalışanlar, barış ve sevgi dolu vatandaşlarıyla huzuru yaşadık. Orda kaldığımız Berry Amour otel ise mükemmel ötesiydi. Şiddetle öneririz
Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...