Uzak Doğu

Egzotik deniz tatili için Uzakdoğu’dan daha iyi bir yer düşünülemez. THY’nin Uzakdoğu’da birçok noktaya uçması sayesinde de seyahatinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Burada zorlanacağınız şey, nereye gideceğinize karar vermek olabilir çünkü birbirinden güzel adalar ve sahil kasabaları ile görmek isteyeceğiniz birçok yer olacak. Burada tatil beklentileriniz ve seyahat tarihleri önemli ve doğru bir seyahat danışmanlığı ile hayallerinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

 

Bölgede en ön plana çıkan yer Tayland ve adaları. Koh Samui, balayı misafirlerinin tercih ettiği, birbirinden lüks ve ayrıcalıklı hizmetlerin sunulduğu bir yer. Andaman Denizi’nin incisi olan Phuket ise olağanüstü güzellikteki plajlarıyla ziyaretçilerini cezbediyor. Kültürel bir gezi için de anakarada birkaç gün geçirebilirsiniz.

 

Bali, kültür ve sanat merkezi olan Ubud ile kendisinden giderek daha fazla söz ettiren bir destinasyon. Denizi Maldivler veya Andaman Denizi gibi olmasa da egzotik tatil severlerin gözdesi.

 

Aşağıda bu bölgedeki bazı destinasyonlar için seçenekler bulabilirsiniz. Farklı bir destinasyon için Seyahat Danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...