Festival & Etkinlik

Diwali Işık Festivali, Hindistan

Hindistan’daki Diwali Festivali bu ay. Diwali, yani Işık Festivali 5 gün sürüyor ve tüm şehir ışıklara bürünüyor. Hindistan seyahatiniz için güzel bir zaman. devamı »

Bebek Goriller İsim Töreni, Ruanda

Yeni doğan goriller için düzenlenen isim törenine katılabilirsiniz. Dünyanın çok az yerinde bulunan bu türün yavrularını yakından görmek için iyi bir fırsat. devamı »

Sakura Festivali, Japonya

Kiraz Çiçeği Festivali, Japonya’da baharın gelmesiyle pembeye bürünen muhteşem güzellikteki bir doğayı görmeniz için ender fırsatlardan. Mart ayında başlayıp Nisan ayında biten bu dönem; Japonya’yı ziyaret etmeniz için... devamı »

Holi Festivali, Hindistan

Mart ayının en önemli etkinlği, Holi Festivali. Binlerce insanın katıldığı bu festival çeşitli şehirlerde kutlanıyor. Tabi ki en ön plana çıkanı Jaipur’daki. Rengarenk bir festivalde eğlenip, ilginç kostümler içerisinde... devamı »

Venedik Karnavalı, İtalya

Şubat ayı karnavallar ayı. Dünyanın birbirinden güzel festivalleri sizi bekliyor! Rio’daki Karnaval bunlar içinde en ünlüsü. Kanarya Adaları, İspanya ve İtalya’nın farklı yerlerinde de birbirinden renkli karnaval... devamı »

Tet Festivali, Vietnam

Tet Festivali, Vietnam’daki en önemli kutlama. Ay takvimine göre belirlendiği için her yıl tarihler değişiyor. Tüm Vietnamlı’ların aileleriyle birlikte geçirdikleri, şehir merkezlerinin rengarenk süslemelerle güzelleştiği,... devamı »

Yılbaşı Kutlamaları

Yılbaşı için birbirinden güzel destinasyon sizi bekliyor. Kış aylarında yaz güneşini yakalamak ve binlerce kişiyle plajda yeni yıla girmek için Copacabana ideal bir yer. devamı »

Christmas Markets / Noel Pazarları, Avrupa

Avrupa’daki birçok şehir renkli Christmas Market’larla ev sahipliği yapıyor. Bunlardan birini ziyaret edebilirsiniz. Prag, Strasburg, Colmar ve Nürnberg bunlardan birkaçı. devamı »
Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...