Uzakdoğu'nun İncisi: Phuket

7 Gün | 1.900$
Phuket

Phuket, Tayland’ın en büyük adası, turizm olarak da en gelişmiş olanı. Tayland ve birçok ülkeden direk uçuşlar olduğu gibi Thao Thepkasattri köprüsü ile anakaraya bağlı olduğundan Krabi ve Phang Nga bölgelerinden araçla ulaşım da sağlanabilir. Özelikle adanın kuzeyinde bulunan otellerle bir tatil merkezi. Ünlü Patong plajı gibi eğlence ve hareketliliğin fazla olduğu bölgeler gibi dingin ve özel koya ve plaja sahip dingin seçenekler de bulunmakta. Phuket’in doğusunda yer alan adalara günübirlik gezi yapabilirsiniz. Bunların içinde en ön plana çıkanlar: James Bond adası ile ünlü Phang Nga koyundaki Khao Phing Kan adası, The Beach filminin çekildi Koh Phi Phi adası.

 

Konaklama – 6 Gece:

Phuket, 6 gece

 

Program – 7 Gün:

1. Gün: İstanbul – Phuket

 

Seçeceğiniz direkt ya da aktarmalı uçuşunuz ile dış hat terminalinde check-in işlemleri ve Phuket’e yolculuk. 

2. Gün: Phuket

Phuket Uluslararası Havaalanına varış. Tayland’ın bu güzel adasına varışın ardından pasaport bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra havaalanında karşılanma özel transfer aracımız ile otelimize transfer.

3. Gün: Phuket

Otelinizin egzotik sahilinde dinlenebilir ya da Phuket Adası’nın muhteşem güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Kata Beach fotoğraf turu, fil safari, Wat Chalong turu, Big Buddha,yerel pazarlar keşif için iyi bir başlangıç olabilir.

4. Gün: Phuket

Otelinizin egzotik sahilinde dinlenebilir ya da Phi Phi Adası turuna katılıp daha bakir olan bu tropikal adada tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve çeşitli mercan ve deniz kabukları satan yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz.

5. Gün: Phuket

Otelinizin egzotik sahilinde dinlenebilir ya da James Bond Adası turuna katılabilirsiniz. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görmenizi tavsiye ederiz. James Bond adasından sonra snorkel yapabileceğiniz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğiniz Lawa adası veya Naka Adasına uğrayabilirsiniz.

6. Gün: Phuket

Otelinizin egzotik sahilinde dinlenebilir, spa-masaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

7. Gün: Phuket - İstanbul

Uçuş saatinize göre Phuket havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check-in işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket.

 

Pura Vida!

Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere. 

 

REZERVASYON YAP
Bay
Bayan
(*)
(*)
(*)
Bizden Haber Bülteni Almak İster Misiniz?
Evet
Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...