OBLU XPERIENCE Ailafushi

Male' AtollAile Adası anlamına gelen Ailafushi oteli “Ailece Hayatı Kutlama” mottosu üzerine kurulu. Male Havalimanı’na yalnızca 15 dakika hızlı feribot mesafesinde olan bu otel, Türk misafirlerin de alışkın olduğu Her Şey Dahil konseptiyle tasasız ve rahat bir tatil sunuyor. Otele transferinizden, gün boyu yeme-içmeye; şnorkel ekipmanları dahil motorsuz su sporlarından, Kids Club ’a kadar tam anlamıyla her şeyin dahil olduğu güvenli ve konforlu bir tatil sunuyor.

 

Okyanus Manzaralı Aile Villası, Sahil Villası ve Su Üstü Villa gibi farklı kategorideki toplam 268 odasıyla fiyat-performans oranı yüksek bir otel.

 

Hint Okyanusunun bu gözde tatil yeri her ne kadar akla ilk balayı çiftlerini getirse de özellikle küçük yaştaki çocuklu ailelerin de tercih ettiği bir yer. Bembeyaz pudra yumuşaklığında sahilleri, durgun kristal berraklığında denizi ve arkada palmiye ağaçlarının süslediği doğasıyla, bu cennet ülke 7’den 70’e herkesin ilgisini çekiyor. Atmosphere grubu bu ilgiden hareketle 4* ‘lı Ailafushi otelini açıyor.

 

Bembeyaz pudra yumuşaklığında sahilleri, durgun kristal berraklığında denizi ve arkada palmiye ağaçlarının süslediği doğasıyla, aileler başta olmak üzere egzotik bir tatil isteyen herkesi unutulmaz bir tatil yaşamaya bekliyor.

REZERVASYON YAP
Bay
Bayan
(*)
(*)
(*)
Bizden Haber Bülteni Almak İster Misiniz?
Evet
Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...