Emirates ile Seyşeller & Dubai

8 Gün | 3.800$
Dubai | Mahe | Praslin

Seyşeller, hem beyaz kumsallarda yatıp dinlenmek isteyenler hem de doğa ve dalış düşkünleri için gidilecek bir yer. Uçakla üzerinden geçerken bu kartpostallık adalara hayran kalacaksınız. Dünyanın en güzel kumsallarının bulunduğu bu adalarda diving ve snorkling gibi deniz sporlarını yapmadan dönmeyin. İster balayı tatili; ister aile tatili; Seyşeller ziyaretçilerine bir çok güzellik ve aktivite sunuyor.

 

 

Konaklama – 7 Gece:

Dubai, 1 gece

Mahe, 3 gece

Praslin, 3 gece


 

Program – 8 Gün:

1.GÜN Dubai

Dubai'ye varış. HAvalimanı'nda karşılama ve ardından özel aracımız ile otelinize transfer. Otelinize yerleştikten sonra serbest zaman. Dilerseniz Dubai'nin lüks alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir veya lüks otelleri gezebilirsiniz.

2.GÜN Dubai -Seyşeller (Praslin)

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına trasnfer ve Seyşeller'e uçuş. Seyşeller Havalimanı'nından Praslin adasına deniz uçağıyla geçiş ve otelinize transfer. Ardından serbest zaman. Otelin egzotik plajında dinlenebilirsiniz. 

3.GÜN Seyşeller (Praslin)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz Praslin ada turumuza katılabilirsiniz. Mai vadisini ziyaret etme edip burada; ender bulunan 7000 coco de mer palmiyesi ile birlikte yine ender rastlanan kuşlardan olan kara papağanı göreceksiniz. Turun ardından otele dönüş.

4.GÜN Seyşeller (Praslin)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz La Digue turumuza katılabilirsiniz. Seyşeller’İn üçüncü büyük adası olan La Digue de görülmeye değer büyüklükteki granit taş oluşumlarını görüp; kurutulmuş hindistancevizi fabrikası, eski vanilya ve tarçın fidanlıklarını gezme imkanınız olacaktır. Bu adaların bakir koylarında yüzme ve güneşlenme imkanı da bulacaksınız. Turun ardından otele dönüş.

5.GÜN Seyşeller (Mahe)

Sabah Praslin adasından ayrılıp Mahe adasına deniz uçağıyla geçiş ve otelinize transfer. Ardından serbest zaman. Otelin egzotik plajında dinlenebilirsiniz. 

6.GÜN Seyşeller (Mahe)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz tam gün sürecek olan  Mahe Adası Turuna katılabilirsiniz. Bu turda Mahe’nin en güzel köşelerini görüp tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Başkent Victoria‘nın Hustle ve Bustle’ ını gördükten sonra; Morne Blanc çay tarlasında küçük bir mola verip; birbirinden güzel kumsallarında güneşlenme imkanınız olacaktır. Ayrıca turumuzda, Seyşeller’e özgü muhteşem botanik bahçelerini, sanat köyünü ve model gemi yapımı fabrikasını gezebileceksiniz. Turun bitiminde otele dönüş

7.GÜN Seyşeller (Mahe)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz tam gün sürecek olan Reef Safari turuna katılabilirsiniz. Adalardan en ünlülerini gezebileceğiniz bu turda, Seyşeller’i tanımak için özel bir fırsat yakalamış oluyorsunuz. St Anne Marine Ulusal Parkını görebilir, Seyşeller’in koruma altındaki bu müthiş deniz yaşamına tanık olabilirisiniz. Ayrıca elle balık besleme zevkini yaşayabilir, şnorkel ekipmanlarıyla sualtının büyüleyici dünyasını keşfedebilirsiniz. Turun ardından otele dönüş.

8.GÜN Seyşeller / Dubai / İstanbul

Sabah erken kahvaltının ardından Mahe Havaalanına transfer ve Emirates Havayollarını ile Dubai aktarmalı İstanbul'a dönüş.

 

Pura Vida!

Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere. 

 

 

Ekli Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız: Emirates_ile_Seyeller__Dubai.pdf
REZERVASYON YAP
Bay
Bayan
(*)
(*)
(*)
Bizden Haber Bülteni Almak İster Misiniz?
Evet

BENZER SEYAHATLER

Eşsiz güzellikteki yerleri keşfetmek için hemen seyahatinizi planlamaya başlayın...